اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

0
53

همانطور که می دانید آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور هر سال اواخر آذر و یا اوایل دی ماه برگزار می گردد. از آن جا که منابع این آزمون از دروس ترم یک کارشناسی ارشد هر رشته برگزار می گردد و داوطلبان پذیرفته شده از نیمسال دوم تحصیلی (بهمن ماه) به عنوان دانشجوی ترم ۲ وارد دانشگاه خواهند شد، هر ساله داوطلبان بسیاری در این آزمون شرکت می کنند ولی ظرفیت پذیرش فراگیر پیام نور بسیار محدود می باشد. از این رو داوطلبان پس از برگزاری آزمون فراگیر پیام نور بی صبرانه منتظر اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور هستند. به همین دلیل این مطلب را به زمان و نحوه مشاهده نتایج کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۸ اختصاص داده ایم. بنابراین پیشنهاد می شود ابتدا این مطلب را تا انتها مطالعه فرمایید، چنانچه در نهایت باز هم سوال یا ابهامی باقی ماند، می توانید با مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی اکسینا تماس حاصل فرمایید.

نتایج آزمون فراگیر کارشناسی ارشد پیام نور در زمان مقرر از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر خواهد شد.

نحوه مشاهده نتایج آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور
تمامی مراحل پذیرش کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور از ثبت نام تا اعلام نتایج از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org انجام می پذیرد. برای مشاهده نتایج در زمان مقرر که متعاقبا اعلام خواهد شد، به سایت مذکور مراجعه نمایید. سپش از منوی موجود در سمت راست صفحه بر روی گزینه “پیام نور” کلیک کنید.

سپس بر روی لینک مربوط به “اعلام نتایج کارنامه آزمون دوره های فراگیر دانشگاه پیام نور – کارشناسی ارشد ۹۷ (نوبت بیستم)” کلیک نمایید. پس از این مرحله ۳ روش جهت مشاهده نتایج (کارنامه) پیش روی شما قرار خواهد گرفت.

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، با انتخاب یکی از روش ها و وارد کردن اطلاعات خواسته شده، نتایج فراگیر پیام نور در قالب یک کارنامه پیش روی شما قرار خواهد گرفت.

زمان اعلام نتایج کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۸
همانطور که در ابتدای مطلب اشاره شد، امسال نیز زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۸ همچون سال های گذشته، اواخر آذر و یا اوایل دی ماه خواهد بود. بنابراین نتایج آزمون فراگیر پیام نور ۹۸ اواخر دی ماه و یا نهایتا اوایل بهمن ماه از طریق سایت مذکور منتشر خواهد شد. البته فعلا زمان انتشار نتایج کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور به طور دقیق مشخص نشده است. به محض مشخص شدن این مطلب بروزرسانی خواهد شد. لازم به توضیح است که تمامی اخبار و اطلاعات مربوط به کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور از طریق کانال تلگرام کارشناسی ارشد اطلاع رسانی می گردد. بنابراین توصیه می شود با عضویت در این کانال تلگرامی پیگیر اخرین اخبار مربوطه باشید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید