اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹ – ۱۴۰۰

0
144

 

 

کیفیت آموزشی و امکانات مدارس تیزهوشان باعث علاقمندی دانش آموزان بسیاری جهت ادامه تحصیل در این مدارس شده است. به همین دلیل هر ساله دانش آموزان بسیاری برای ورود به مدارس تیزهوشان در قالب آزمونی به نام آزمون ورودی مدارس تیزهوشان ششم به هفتم با یکدیگر به رقابت می پردازند. از این رو خانواده ها پس از زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان پیگیر زمان انتشار نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم هستند. به همین دلیل با اختصاص این مطلب به نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹ – ۱۴۰۰ و اطلاع رسانی زود هنگام در مورد زمان و نحوه مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹ – ۱۴۰۰ تا حدی از استرس و نگرانی خانواده های دانش آموزان شرکت کننده در آزمون سنجش هوش تیزهوشان بکاهیم. بنابراین مطالعه این مطلب به تمامی داوطلبان آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹ – ۱۴۰۰ پیشنهاد می گردد.

کدستان
نتایج آزمون تیزهوشان ششم در زمان مقرر از طریق سایت hoosh.medu.ir منتشر خواهد شد.

نحوه مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹ – ۱۴۰۰
جهت مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم در زمان مقرر که متعاقبا اعلام خواهد شد، به سامانه ثبت نام سنجش و پذیرش پایه هفتم دبیرستان های استعدادهای درخشان (دوره اول) ۹۹ – ۱۴۰۰ به نشانی hoosh.medu.ir مراجعه نمایید و سپس کد ملی و رمز ورود همگام دانش آموز را در محل های مشخص شده وارد کنید.

سپس نقش (دانش آموز) و عنوان سازمانی (نام مدرسه) دانش آموز را وارد نمایید. پس از ورود به صفحه اختصاصی دانش آموز، کارنامه قابل مشاهده خواهد بود. چنانچه هنگام مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان با مشکلی مواجه شدید، با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی اکسینا تماس حاصل فرمایید.

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹ – ۱۴۰۰
زمان برگزاری آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹ – ۱۴۰۰ اواخر خرداد ۹۹ است. زمان لازم برای تصحیح و انتشار نتایج آزمون تیزهوشان نیز حدودا ۴ الی ۶ هفته می باشد. بنابراین به احتمال زیاد نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹ – ۱۴۰۰ اواسط مرداد ماه منتشر خواهد شد. البته در حال حاضر زمان انتشار نتایج آزمون سنجش هوش و استعداد تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹ – ۱۴۰۰ به طور دقیق مشخص نشده است. به محض مشخص شدن، این مطلب بروزرسانی خواهد شد. ضمنا علاوه بر سایت اکسینا از طریق عضویت در کانال تلگرام تیزهوشان نیز می توانید پیگیر آخرین اخبار آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰ باشید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید