اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۹۹ – ۱۴۰۰

0
215

دانش آموزان پایه نهم بسیاری پس از اتمام پایه نهم علاقمند به ادامه تحصیل در مدارس تیزهوشانپایه دوم متوسطه هستند. از این رو سالانه تعداد زیادی از دانش آموزان سراسر کشور، در قالب آزمونی تحت عنوان آزمون ورودی مدارس تیزهوشان نهم به دهم با یکدیگر به رقابت می پردازند. هر ساله زمان برگزاری آزمون تیزهوشان نهم به دهم معمولا اواخر خرداد ماه است. از آن جا که پذیرش در مدارس تیزهوشان برای دانش آموزان و خانواده های بسیاری حائز اهمیت می باشد، هر ساله به محض برگزاری آزمون تیزهوشان، دانش آموزان و خانواده های بسیاری طی تماس با مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی اکسینا پیگیر اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم هستند. به همین دلیل بر آن شدیم تا با اختصاص این مطلب به “اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۹۹ – ۱۴۰۰” پاسخگوی پرتکرارترین سوالات دانش آموزان باشیم.

کدستان
نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم در زمان مقرر از طریق سایت azmoon.medu.ir منتشر خواهد شد.

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۹۹ – ۱۴۰۰

نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم هر ساله از طریق سایت azmoon.medu.ir منتشر می شود. بنابراین جهت مشاهده نتایج پس از مراجعه به سایت مذکور، بر روی لینک مربوط به “سمپاد پایه دهم” کلیک کنید. سپس به سامانه ثبت نام آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی سال تحصیلی ۱۴۰۰ – ۱۳۹۹ منتقل خواهید شد. در سمت راست صفحه “کد ملی” و “رمز ورود همگام” دانش آموز را وارد نمایید.

سپس صفحه ای باز می شود که در آن اطلاعات شناسنامه ای دانش آموز به همراه وضعیت پذیرش در آزمون مشخص شده است. چنانچه رمز ورود همگام خود را فراموش کرده اید و یا در صورت وجود هرگونه سوالی در رابطه با آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی، می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی اکسینا تماس حاصل فرمایید.

اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی نهم به دهم

چنانچه پس از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم متوجه اشکالی در نتایج شده و نسبت به نتیجه اعلام شده اعتراض دارید، می توانید اعتراض خود را نسبت به نتیجه اعلام شده ثبت و درخواست رسیدگی نمایید. برخی از دانش آموزان در تماس هایی که با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی اکسینا برقرار می کنند، امید چندانی به رسیدگی نسبت به اعتراض خود ندارند. در صورتی که سال های گذشته داوطلبانی نسبت به نتایج اعلام شده اعتراض کرده اند و پس از بررسی مجددا، نتیجه برخی از دوطلبان اصلاح شده و داوطلب پذیرفته شده و به مدرسه تیزهوشان یا نمونه دولتی راه یافته است. بنابراین اگر نسبت به نتیجه اعتراض دارید، در بازه زمانی مقرر که متعاقبا اعلام خواهد شد، می توانید اعتراض خود را ثبت نمایید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید