اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰

0
166

 

 

هر ساله داوطلبان بسیاری جهت ورود به مدارس تیزهوشان در قالب آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم با یکدیگر به رقابت می پردازند. به دلیل اهمیتی که ورود به مدارس تیزهوشان برای داوطلبان شرکت کننده دارد، پس از برگزاری آزمون تیزهوشان بی صبرانه منتظر مشخص شدن نتایج آزمون تیزهوشان هستند و در تماس با کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی اکسینا پیگیر زمان و نحوه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان هستند. از این رو تصمیم گرفتیم در این مطلب به زمان و نحوه مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم باشیم. بنابراین مطالعه این مطلب به تمامی داوطلبان شرکت کننده در آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰ پیشنهاد می گردد.

کدستان
رشته نتایج آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی نهم به دهم نیز همزمان با اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم اعلام خواهد شد.

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰

آزمون ورودی مدارس تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم هر ساله اواخر خرداد ماه برگزار می گردد. حدودا یک ماه و نیم الی دو ماه جهت انتشار نتایج آزمون ورودی مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی زمان لازم است. مثلا سال گذشته نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم در تاریخ ۹۸/۵/۱۳ و نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم در تاریخ ۹۸/۵/۱۹ منتشر شد. بنابراین احتمال می رود، نتایج آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰ نیز نیمه دوم مرداد ماه سال ۱۳۹۹ منتشر گردد. البته در حال حاضر زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۹۹ – ۱۴۰۰ به طور دقیق مشخص نشده است. به محض مشخص شدن، این مطلب بروزرسانی خواهد شد. ضمنا با عضویت در کانال تلگرام تیزهوشان نیز می توانید پیگیر آخرین اخبار مربوط به آزمون تیزهوشان قرار بگیرید.

نحوه مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان

در این قسمت به مراحل مشاهده نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم و آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۹۹ – ۱۴۰۰ خواهیم پرداخت.

مشاهده نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم

نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹ – ۱۴۰۰ در بازه زمانی مقرر از طریق سایت hoosh.medu.ir منتشر خواهد شد. جهت مشاهده نتایج، پس از ورود به سایت مذکور “کد ملی” و “رمز ورود همگام” داوطلب را وارد نمایید. سپس نقش (دانش آموز) و عنوان سازمانی (نام مدرسه) دانش آموز را وارد نمایید. پس از ورود به صفحه اختصاصی دانش آموز، کارنامه قابل مشاهده خواهد بود. چنانچه هنگام مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان با مشکلی مواجه شدید، با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی اکسینا تماس حاصل فرمایید.

“به محض انتشار نتایج، آموزش تصویری و مرحله به مرحله مشاهده نتایج، در این قسمت قرار داده خواهد شد.”

مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم

جهت مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۹۹ – ۱۴۰۰ در بازه زمانی مقرر از طریق سایت azmoon.medu.ir منتشر خواهد شد. پس از ورود به سایت مذکور، بر روی لینک مربوط به “سمپاد پایه دهم” کلیک کنید. سپس به سامانه ثبت نام آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی سال تحصیلی ۱۴۰۰ – ۱۳۹۹ منتقل خواهید شد. در سمت راست صفحه “کد ملی” و “رمز ورود همگام” دانش آموز را وارد نمایید.

سپس صفحه ای باز می شود که در آن اطلاعات شناسنامه ای دانش آموز به همراه وضعیت پذیرش در آزمون مشخص شده است. چنانچه رمز ورود همگام خود را فراموش کرده اید و یا در صورت وجود هرگونه سوالی در رابطه با آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی، می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی اکسینا تماس حاصل فرمایید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید