اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۸

0
41

نتایج آزمون کارشناسی ارشد ۹۸ در تاریخ ۱۷ تیر ۹۸ از طریق سایت سنجش اعلام شد. پس از اتمام زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری، انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۸ در تاریخ ۲۷ تیر ماه آغاز شد. طبق اطلاعات مندرج در دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد انتخاب رشته تا ۵ مرداد ماه ادامه خواهد یافت. از آن جا که هر ساله داوطلبان به محض نهایی کردن انتخاب رشته خود با مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی اکسیناتماس می گیرند تا از تاریخ انتشار نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد مطلع گردند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم امسال قبل از اتمام زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد به تاریخ اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بپردازیم. بنابراین پیشنهاد می شود تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در بازه زمانی مقرر از طربق سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی منتشر خواهد شد.

مشاهده نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد آزاد ۹۸
جهت مشاهده نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۸ در تاریخ مقرر که متعاقبا اعلام خواهد شد به سایت azmoon.org مراجعه نمایید و سپس بر روی لینک مربوط به اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد سال ۹۸ کلیک کنید. در نهایت با وارد کردن کد ملی و شناسه انتخاب رشته نتایج برای شما قابل مشاهده خواهد شد. از آن جا که فعلا نتایج اعلام نشده است، بنابراین اطلاعات چندانی از نحوه مشاهده وجود ندارد. به محض انتشار نتایج، راهنمای تصویری مشاهده نتایج نهایی رشته کارشناسی ارشد ۹۸ در سایت اکسیناقرار داده خواهد شد.

زمان اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۸
همانطور که در ابتدای مطلب اشاره شد، انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری و آزاد به طور جداگانه انجام می شود. بنابراین نتایج آن ها نیز در بازه زمانی متفاوت و از طریق سایت های متفاوت اعلام خواهد شد. از آن جا که انتخاب انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد تا ۵ مرداد ماه ادامه دارد، بنابراین نتایج انتخاب رشته نیمه دوم شهریور ماه منتشر خواهد شد. البته در حال حاضر تاریخ دقیق انتشار نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۸ مشخص نشده است. به محض مشخص شدن این مطلب بروزرسانی خواهد شد. علاوه بر آن جهت اطلاع از آخرین اخبار مربوط به کارشناسی ارشد ۹۸ می توانید به عضویت کانال تلگرام کارشناسی ارشد درآمده و در جریان آخرین اخبار مربوطه قرار بگیرید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید