اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

0
42

آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۸ در روزهای ۲۷ و ۲۸ تیر ماه برگزار گردید. سپس نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت در تاریخ ۹۸/۵/۱۹ از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام شد و سپس داوطبان در یک بازه زمانی مشخص اقدام به انتخاب رشته نمودند. حال تیم تحریریه اکسیناجهت اطلاع داوطلبانی که در انتخاب انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۸ شرکت کرده اند، این مطلب را به اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت اختصاص داده است تا داوطلبان با مطالعه این مطلب از زمان و نحوه مشاهده نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۸ مطلع گردند.

نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت در زمان مقرر از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر خواهد شد.

نحوه مشاهده نتایج نهایی کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۸
جهت مشاهده نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۸ پس از مراجعه به سایت سنجش آموزش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir از منوی سمت راست صفحه، گزینه “کارشناسی ارشد” را انتخاب و بر روی آن کلیک کنید.

سپس از زیر منوی باز شده مجددا گزینه “ارشد” را انتخاب نمایید.

پس از طی مراحل فوق، صفحه ای پیش روی شما قرار می گیرد که می بایست بر روی لینک “نتایج نهایی“ کلیک کنید. در صفحه بعدی مجددا گزینه “نتایج نهایی” را انتخاب نمایید. سپس در قسمت پایین صفحه کادری نمایان می شود که می بایست کد رهگیری را وارد نمایید تا نتایج نهایی آزمون قابل رویت گردد.

زمان انتشار نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۸
از آن جا که زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۸ به دلیل وقوع سیل در برخی از نقاط کشور به تاخیر افتاد، بنابراین نتایج انتخاب رشته نیز نسبت به سال های گذشته با اندکی تاخیر اعلام خواهد شد. طبق اطلاعیه های سازمان سنجش آموزش کشور، نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۸ در تاریخ ۲۰ شهریور ۹۸ اعلام خواهد شد. چنانچه تاریخ انتشار نتایج دستخوش تغییر گردد، اطلاع رسانی های لازم از طریق همین مطلب انجام خواهد شد. ضمنا لازم به ذکر است که علاوه بر سایت اکسینااز طریق کانال تلگرام کارشناسی ارشد نیز می توانید در جریان تغییرات احتمالی قرار بگیرید.

تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۸
چنانجه امسال ظرفیت برخی رشته محل ها تکمیل نگردد و دانشگاه ها اقدام به تکمیل ظرفیت نمایند، داوطلبانی که به دلیل عدم کسب حد نصاب نمره زبان مجاز به انتخاب رشته نشده بودند نیز می توانند در زمان تکمیل ظرفیت انتخاب رشته نمایند. این داوطلبان در صورت قبولی چنانچه در درس زبان حائز حد نصاب صفر تا ۱۵ درصد شده اند، در صورت قبولی ملزم به گذراندن ۴ واحد درس زبان (عمومی یا تخصصی) و چنانچه در درس زبان حائز حد نصاب ۱۵ تا کمتر از ۲۵ شده باشند، ملزم به گذراندن ۲ واحد درس پیش نیاز زبان (عمومی یا تخصصی) می باشند. در رابطه با زمان تکمیل ظرفیت نیز لازم به ذکر است که در صورت انجام، زمان تکمیل ظرفیت اوایل مهر ماه خواهد بود. با عضویت در کانال تلگرام کارشناسی ارشد در جریان آخرین اخبار مربوطه قرار خواهید گرفت.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید