اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد

0
32

نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد در تاریخ ۹۸/۴/۱۷ از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شد. پس از آن داوطلبان کنکور ارشد ۹۸ در بازه زمانی ۹۸/۴/۱۹ الی ۹۸/۴/۲۳ اقدام به انتخاب رشته کارشناسی ارشد ۹۸ نمودند. حال داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد ۹۸ بی صبرانه منتظر انتشار نتایج انتخاب رشتته کارشناسی ارشد هستند و در تماس های مکرر با مرکزمشاوره تحصیلی تلفنی اکسیناپیگیر زمان و نحوه انتشار نتایج انتخاب رشته هستند. به همین دلیل بر آن شدیم تا در این مطلب پاسخگوی متداول ترین سوالات داوطلبان کنکور ارشد ۹۸ باشیم. بنابراین پیشنهاد می شود تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید. چنانچه در پایان باز هم سوال یا ابهامی باقی ماند، می توانید از طریق تماس با بخش مشاوره تحصیلی تلفنی مرکز اکسیناسوالات خود را مطرح نمایید. کارشناسان مرکز، پاسخگوی تمامی سوالات شما خواهند بود.

نتایج نهایی کارشناسی ارشد سراسری از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر خواهد شد.

نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد ۹۸
جهت مشاهده نتایج بایستی در بازه زمانی مقرر که متعاقبا اعلام خواهد شد، به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایید. سپس از منوی سمت راست صفحه “کارشناسی ارشد” را انتخاب و بر روی آن کلیک کنید. سپس در صفحه باز شده، بر روی گزینه لینک مربوط به “سامانه جامع آزمون تحصیلات تکمیلی سال ۱۳۹۸ ( اعلام نتایج نهایی)” کلیک کنید. در نهایت صفحه ای پیش روی شما قرار می گیرد که امکان دسترسی به نتایج نهایی کارشناسی ارشد را از دو روش مختلف فراهم می کند :

در روش اول از طریق وارد کردن شماره پرونده و کد ملی
در روش دوم از طریق وارد کردن شماره پرونده و کدپیگیری
ضمنا لازم به ذکر است که چنانچه در انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۸ نیز شرکت کرده اید، نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد پس از انتشار نتایج نهایی ارشد سراسری و از طریق سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی azmoon.org منتشر خواهد شد.

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد ۹۸
همانطور که در ابتدای مطلب نیز اشاره شد، انتخاب رشته کارشناسی ارشد ۹۸ تا ۲۳ تیر ماه به طول انجامید. زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد ۹۸ به احتمال زیاد، شهریور ماه سال جاری خواهد بود. البته در حال حاضر زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد ۹۸ به طور دقیق مشخص نشده است. به محض مشخص شدن، تاریخ دقیق از طریق سایت اکسینا و کانال تلگرام کارشناسی ارشد اطلاع رسانی خواهد شد. بنابراین پیشنهاد می شود با عضویت در کانال تلگرام کارشناسی ارشد پیگیر آخرین اخبار مربوطه باشید.

اعتراض به نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد
چنانچه پس از انتشار نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد، نسبت به نتایج اعلام شده، اعتراض دارید لازم است به اطلاعتان برسانیم که سازمان سنجش امکان ثبت اعتراض را برای داوطلبان فراهم نموه است. برای این کار شما می توانید با ارسال درخواست به سیستم پاسخگویی سنجش، اعتراض خود را ثبت و درخواست رسیدگی نمایید. در صورت نیاز به راهنمایی های بیشتر با کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی اکسینا تماس حاصل فرمایید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید