اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۹

0
132

 

 

آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۹ خرداد ماه سال ۱۳۹۹ برگزار خواهد شد. از آن جا که هر ساله پس از زمان برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت داوطلبان بسیاری طی تماس با کارشناسان مرکز اکسینا پیگیر زمان انتشار نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت هستند، بر آن شدیم تا امسال قبل از برگزاری آزمون دکتری علوم پزشکی این مطلب را به طور اختصاصی به اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۹ اختصاص دهیم. بنابراین مطالعه این مطلب به تمامی داوطلبان آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۹ توصیه می گردد. چنانچه پس از مطالعه این مطلب سوال یا ابهامی در رابطه با زمان و نحوه اعلام نتایج آزمون دگتری وزارت بهداشت ۹۹ باقی ماند، می توانید با کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی اکسینا تماس حاصل نموده و سوالات خود را مطرح نمایید. مشاوران مرکز، پاسخگوی تمامی سوالات شما عزیزان خواهند بود.

نتایج آزمون دکتری علوم پزشکی در زمان مقرر از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر خواهد شد.
کدستان
نحوه مشاهده نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۹
جهت مشاهده نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۹ می بایست در زمان مقرر که متعاقبا اعلام خواهد شد، به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به نشانی sanjeshp.ir مراجعه نمایید. سپس از منوی سمت راست صفحه، گزینه “دکتری تخصصی PH.D” را انتخاب و بر روی آن کلیک کنید.

مجددا در زیر منوی باز شده بر روی گزینه “دکتری تخصصی PH.D” کلیک نمایید.

سپس در صفحه باز شده همجون تصویر زیر، می بایست بر روی گزینه “نتیجه مرحله اول” کلیک کنید.

پس از کلیک بر روی گزینه مذکور، صفحه ای باز می شود که می بایست مجددا گزینه “نتیجه مرحله اول” را انتخاب نمایید. پس از انتخاب گزینه مذکور، وارد صفحه ای همچون صفحه زیر می شوید، که بایستی کد ملی یا در صورتی که اتباع خارجی هستید، شماره گذرنامه و همچنین شماره تماسی که هنگام ثبت نام وارد کرده اید را، در فیلدهای مشخص شده، وارد کنید. در آخردر نهایت با کلیک بر روی گزینه “جستجو” نتایج آزمون برای شما قابل مشاهده خواهد شد.

در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر جهت مشاهده نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۸ با مشاوران مرکز اکسینا تماس حاصل فرمایید.

زمان اعلام نتایج اولیه دکتری وزارت بهداشت ۹۸
همانطور که در ابتدای مطلب اشاره شد، زمان برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۹ خرداد ماه سال ۱۳۹۹ خواهد بود. از آن جا که چند هفته جهت انتشار نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت زمان لازم است، بنابراین زمان انتشار نتایج آزمون دکتری علوم پزشکی سال ۱۳۹۹ نیمه دوم تیر ماه خواهد بود. ضمنا لازم به ذکر است که تمامی اطلاعات مربوط به آزمون دکتری از طریق کانال تلگرام دکتری اطلاع رسانی می گردد. بنابراین با عضویت در این کانال از آخرین اخبار آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۸ مطلع خواهید شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید