اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری ۹۹٫

0
108

 

 

طی سال های اخیر تغییراتی در برگزاری کنکور سراسری به وجود آمده است و این مسئله سوالاتی را برای داوطلبان کنکور سراسری ۹۹ به وجود آورده است. مثلا داوطلبان کنکور ۹۹ طی تماس با کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی کنکور اکسینا سوالاتی را در رابطه با انتشار همزمان و یا جداگانه نتایج اولیه کنکور سراسری ۹۹، زمان انتشار نتایج اولیه کنکور سراسری نظام جدید و نظام قدیم، نحوه مشاهده نتایج کنکور سراسری ۹۹، سایت اعلام نتایج کنکور سراسری و … مطرح می نمایند. از این رو تصمیم به نگارش این مطلب گرفته شد تا به این ترتیب پاسخگوی پر تکرارترین ترین سوالات داوطلبان کنکور ۹۹ باشیم.

کدستان
نتایج کنکور سراسری و دانشگاه آزاد همزمان و در قالب یک کارنامه از طریق سایت سنجش منتشر خواهد شد.

نحوه انتشار نتایج اولیه کنکور سراسری ۹۹

در ابتدا لازم به ذکر است که به دلیل ادغام کنکور سراسری و دانشگاه آزاد، نتایج اولیه همزمان و در قالب یک کارنامه منتشر خواهد شد. جهت مشاهده نتایج اولیه کنکور سراسری ۹۹ می بایست در زمان مقرر که متعاقبا اعلام خواهد شد، به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایید. پس از ورود به سایت مذکور، بر روی گزینه “سراسری” موجود در منوی سمت راست صفحه کلیک نمایید.

سپس بر روی گزینه “کارنامه اعلام نتایج مرحله اول آزمون سراسری سال ۱۳۹۹” کلیک کنید.

سپس صفحه ای همچون صفحه زیر یش روی شما قرار می گیرد که سه روش را جهت مشاهده کارنامه پیش روی شما قرار می دهد.

به انتخاب خود می توانید یکی از روش های موجود در تصویر بالا را برگزیده و کارنامه خود را مشاهده نمایید. چنانچه هنگام مشاهده نتایج با مشکلی مواجه شدید، با کارشناسان مرکز اکسینا تماس بگیرید. کارشناسان مرکز راهنمایی های لازم را انجام خواهند داد.

زمان اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری ۹۹

از آن جا که زمان برگزاری کنکور سراسری ۹۹ اوایل تیر ماه خواهد بود، بنابراین به احتمال زیاد زمان اعلام نتایج کنکور سراسری ۹۹ اوایل و یا اواسط مرداد ماه خواهد بود. البته در حال حاضر تاریخ دقیق انتشار نتایج کنکور ۹۹ مشخص نشده است. به محض اطلاع این مطلب بروزرسانی خواهد شد. ضمنا لازم به ذکر است که علاوه بر سایت اکسینا آخرین اخبار مربوطه از طریق کانال تلگرام کنکور نیز اطلاع رسانی خواهد شد. بنابراین پیشنهاد می شود با عضویت در کانال تلگرام کنکور پیگیر آخرین اخبار کنکور ۹۹ همچون تاریخ دقیق انتشار نتایج کنکور ۹۹ باشید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید