اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان رودبار جنوب ۹۸ – ۹۹

0
32

دانش آموزان بسیاری نسبت به ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم ۹۸ – ۹۹ و ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۹۸ – ۹۹ رودبار جنوب اقدام کردند چرا که مدارس تیزهوشان از نظر شیوه های آموزشی در سطح و کیفیت بالایی قرار دارد و جزو مدارس نمونه کشوری محسوب می شود که مورد توجه شمار کثیری از والدین و دانش آموزان قرار گرفته است. هدف از برگزاری آزمون شناسایی دانش آموزان مستعد برای تحصیل در مدارس تیزهوشان (سمپاد یا استعداد درخشان) است. افرادی هم بعلت ثبت اشتباه اطلاعات ، در بازه زمانی ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون تیزهوشان مجددا به سایت ثبت نام مراجعه کرده و اطلاعات خود را ویرایش کردند. با توجه به تعداد کثیر شرکت کنندگان اطلاع از زمان و نحوه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم رودبار جنوب از اهمیت بالایی برخوردار است، به همین دلیل این مطلب را تحت عنوان “اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان رودبار جنوب ۹۸ – ۹۹” آماده کرده و در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم.

نتایج آزمون مدارس تیزهوشان رودبار جنوب ۹۸ – ۹۹ از طریق سایت azmoon.medu.ir اعلام خواهد شد.

زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان رودبار جنوب ۹۸ – ۹۹
زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم رودبار جنوب
همانطور که می دانید زمان برگزاری آزمون سنجش هوش و استعداد تیزهوشان ۹۸ – ۹۹ تیر ماه سال جاری می باشد. احتمال می رود که زمان اعلام نتایج آزمون سنجش هوش و استعداد تیزهوشان ششم به هفتم حدود یک ماه ونیم بعد از برگزاری آزمون یعنی در مرداد ماه باشد، در حال حاضر در رابطه با زمان اعلام نتایج آزمون سنجش هوش و استعداد تیزهوشان ششم به هفتم ۹۸- ۹۹ رودبار جنوب اطلاعات دقیقی در دست نیست، اما به محض اطلاع از زمان دقیق اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم از طریق سایتاکسینا و همچنین کانال تلگرام تیزهوشان اطلاع رسانی لازم را بعمل می آوریم.

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم رودبار جنوب
زمان برگزاری آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۹۸ – ۹۹ طبق دستورالعملی که مرکز استعدادهای درخشان منتشر کرده است روز جمعه ۳۱ خرداد ۹۸ می باشد. اعلام نتایج آزمون تیزهوشان رودبار جنوب همانند سال های گذشته حدودا یک و ماه و نیم بطول می انجامد بنابراین زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۹۸ – ۹۹ رودبار جنوب مرداد ماه خواهد بود. اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم از طریق سایت استعدادهای درخشان به نشانی azmoon.medu.ir خواهد بود. لازم به ذکر است که به محض اطلاع از زمان دقیق اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان رودبار جنوب ۹۸ – ۹۹ از طریق سایتاکسینا اطلاع رسانی های لازم را بعمل می آوریم، همچنین می توانید برای مطلع شدن از زمان دقیق اعلام نتایج عضو کانال تلگرام تیزهوشان شوید.
کانال مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی

نحوه مشاهده نتایج آزمون مدارس تیزهوشان رودبار جنوب ۹۸ – ۹۹
اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم رودبار جنوب ۹۸ – ۹۹
پس از اینکه زمان برگزاری آزمون سنجش هوش تیزهوشان ۹۸ – ۹۹ سپری شد داوطلبان با بخش مشاوره تحصیلی تلفنی مرکزاکسینا تماس گرفته و به دنبال اطلاع از سایت اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان رودبار جنوب ۹۸ – ۹۹ هستند. نتایج آزمون تیزهوشان ۹۸ – ۹۹ تمامی استان ها از طریق یک سایت اعلام می شود که می توانید در زمان اعلام نتایج آزمون سنجش هوش و استعداد تیزهوشان ششم به هفتم به سایت azmoon.medu.ir و یا hoosh.medu.ir کرده و با وارد کردن کد ملی و رمز ورود همگام داوطلب، از نتایج مطلع شوید، اگر رمز ورود همگام دانش آموز خود را فراموش کردید می توانید با مراجعه به مدرسه محل تحصیل دانش آموز رمز را مجددا دریافت نمایید. برای داوطلبانی که موفق نشده اند امتیاز لازم را کسب کنند کارنامه ای که در آن رتبه و تراز داوطلب و رتبه نفر آخر پذیرفته شده و…درج شده نمایش داده می شود و برای پذیرفته شدگان اطلاعاتی نظیر زمان مراجعه و مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام و نشانی مدرسه مورد نظر قابل مشاهده است.

اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی نهم به دهم رودبار جنوب ۹۸ – ۹۹
طبق اطلاعیه ای که از طریق وزارت آموزش و پرورش منتشر شده، آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی پایه نهم به دهم با یکدیگر ادغام شده اند. بنابراین نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی نهم به دهم به طور همزمان و از طریق یک سایت منتشر خواهد شد و برای مطلع شدن از نتایج در زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۹۸ – ۹۹ به سایت azmoon.medu.ir مراجعه کنید و کد ملی و رمز ورود همگام دانش آموز را در فیلد مشخص شده وارد و بر روی گزینه “ورود” کلیک کنید. بعد از ورود به سامانه، صفحه ای قابل مشاهده است که در آن اطلاعات شناسنامه ای و ثبت نامی دانش آموز به همراه وضعیت پذیرش در آزمون تیزهوشان یا نمونه دولتی مشخص شده است. در صورت پذیرش می بایست در زمان تعیین شده نسبت به ثبت نام حضوری در مدرسه اقدام کنید و در صورت مردودی، منتظر زمان اعتراض به نتایج باشید تا در صورت عدم رضایت از نتیجه، درخواست تجدیدنظر کنید.

اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان رودبار جنوب
سازمان ملی پرورش استعداد های درخشان زمان اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان ۹۸ – ۹۹ را پس از اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان رودبار جنوب ۹۸ – ۹۹ اطلاع رسانی خواهد کرد. در این خصوص لازم به ذکر است که اگر پس از اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان رودبار جنوب ۹۸ – ۹۹ متوجه شدید سوالات صحیح و غلط مشخص شده در کارنامه با پاسخ برگ شما تطابق ندارد، نمره کل صحیح محاسبه نشده است، قانون پذیرش مربوط به دوقلو ها اجرا نشده و یا متوجه عدم تطابق اولویت های ثبت شده در کارنامه و برگه ورود به جلسه شدید، می توانید با مراجعه به سایت azmoon.medu.ir اعتراض خود را ثبت نمایید. در رابطه با زمان پاسخگویی به اعتراض لازم به ذکر است که احتمالا همانند سال های گذشته حداکثر بعد از پایان ۲ الی ۳ هفته بعد از پایان مهلت اعتراض، نتایج رسیدگی به اعتراضات اعلام خواهد شد. همچنین شما می توانید بعد از اعلام نتایج تیزهوشان سوالات خود را در رابطه با زمان دقیق اعتراض به نتایج و یا چگونگی و شرایط اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان و زمان پاسخگویی به اعتراض با کارشناسان اکسینا در میان بگذارید.

شهریه مدارس تیزهوشان رودبار جنوب ۹۸ – ۹۹
مدارس تیزهوشان جزو مدارس دولتی شهریه پرداز است و میزان شهریه مدارس تیزهوشان بر اساس امکانات و خدمات رفاهی هر شهر تعیین می گردد و شهریه تمامی مناطق رودبار جنوب یکسان نیست. دراین مدارس کلاس ها بطور هوشمند برگزار می شود و معلمان مطرح و برجسته به تدریس می پردازند، مسلم است که بهره مند شدن از این مزایا نیازمند پرداخت شهریه بالایی با شد، شهریه دریافتی مدارس تیزهوشان به صورت ۵۰ درصد مدارس غیردولتی در همان منطقه محاسبه می شود و تحصیل در این مدارس کم هزینه تر از سایر مدارس غیردولتی و غیر انتفاعی می باشد، ولی امکان دارد به علت کلاس های المپیاد مبلغ اضافه ای نیز دریافت شود.

“لازم به ذکر است که این مدارس با دانش آموزانی که بضاعت مالی ندارند همکاری کرده و دانش آموزی به دلیل عدم توانایی پرداخت شهریه از مدرسه اخراج نمی شود.”

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید