ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور نور آباد دلفان ۹۸ – ۹۹

0
376

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور
در دانشگاه پیام نور پذیرش در بیش از ۸۰ درصد رشته ها به صورت بدون آزمون و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی انجام می گیرد. دانشگاه پیام نور به دلیل مزایایی همچون تنوع در ارائه رشته های بدون آزمون، شهریه کمتر در مقایسه با سایر دانشگاه ها همچون دانشگاه آزاد، برگزاری کلاس ها به صورت نیمه حضوری و غیر حضوری (به درخواست دانشجو) و … یکی از بهترین گزینه ها برای تحصیل به خصوص برای افراد شاغل می باشد. جهت کسب اطلاعات لازم در رابطه با رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور، زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور نور آباد دلفان، و همچنین شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور ۹۸ و… مشاوران مرکز اکسینا در این مطلب به طور اختصاصی به موضوع ثبت نام بدون کنکور پیام نور نور آباد دلفان ۹۸ – ۹۹ پرداخته اند. پیشنهاد میکنیم این مطلب را با دقت مطالعه نمایید. شما داوطلبان گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنیتهرانمشاوره تماس حاصل فرمایید.

ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه پیام نور برای ورودی مهر و بهمن ۱۳۹۸ از طریق سایت سازمان سنجش انجام می گیرد.

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور نور آباد دلفان ۹۸

دانشگاه پیام نور نور آباد دلفان هر سال در دو نوبت مهر و بهمن ماه در رشته های بدون کنکور اقدام به ثبت نام و جذب دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی می نماید. طبق اطلاعیه سازمان سنجش در دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور برای داوطلبان ورودی مهر ماه از تاریخ ۲۰ اسفند ۹۷ آغاز خواهد شد و تا ۶ شهریور ماه ۹۸ ادامه خواهد یافت. در حال حاضر زمان دقیق ثبت نام برای داوطلبان ورودی بهمن ماه از سوی سازمان سنجش اعلام نشده است. در صورت اعلام زمان دقیق ثبت نام حتما در سایت اکسینا اعلام می شود.

مهم :لازم به ذکر است دانش آموزان سال آخر دوره متوسطه (نظام آموزشی ۳-۳-۶) می توانند در بازه زمانی مشخص شده، اقدام به ثبت نام نمایند و پس از اتمام امتحانات نهایی و دریافت کارنامه، معدل کتبی دیپلم خود را ثبت نمایند و پس از پذیرش از مهر ماه ۹۸ مشغول به تحصیل شوند.

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور ۹۸
جهت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور شما داوطلبان گرامی ابتدا باید دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور را دانلود کرده و به دقت مطالعه نمایید. در دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور اطلاعات مورد نیاز شما همچون شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور، مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام، کد رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور نور آباد دلفان و … درج شده است. پس از مطالعه دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور و تهیه مدارک لازم قید شده در دفترچه به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایید. پس از ورود به سایت سازمان سنجش، بر روی لینک مربوط به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور کلیک کرده و فرم ثبت نام را تکمیل نمایید. کد رشته محل های مورد نظر خود را از دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور انتخاب و در قسمت مربوطه وارد کرده و مراحل ثبت نام را تا انتها ادامه دهید. دانشگاه هایی که انتخاب کرده اید، سوابق تحصیلی شما را بررسی کرده و نتیجه بررسی مبنی بر پذیرش و یا عدم پذیرش شما در رشته محل های انتخابی از طرف دانشگاه به اطلاعتان خواهد رسید. لازم به ذکر است در صورت پذیرفته شدن در چند کد رشته محل بایستی یکی را انتخاب و جهت ثبت نام در رشته محل قبولی با در دست داشتن مدارک لازم و هزینه ثبت نام به دانشگاه محل قبولی مراجعه فرمایید.

کانال دانشگاه های بدون کنکور

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور نور آباد دلفان ۹۸
شرایط عمومی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور نور آباد دلفان ۹۸ – ۹۹
اعتقاد به نظام جهموری اسلامی ایران
داشتن تابعیت ایرانی
عدم عناد با نظام جمهوری اسلامی ایران
عدم اشتهار به فساد اخلاقی
داشتن توانایی جسمی متناسب برای تحصیل در رشته های انتخابی
شرایط اختصاصی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور نور آباد دلفان ۹۸ – ۹۹
مدرک پایان تحصیلات متوسطه نظام جدید
دیپلم ۴ ساله نظام قدیم
دیپلم و مدرک پیش دانشگاهی نظام قدیم
مدرک کاردانی (فوق دیپلم)
داشتن گواهی پایان خدمت و یا مدرک معافیت تحصیلی برای داوطلبان آقا
مهم: در پایان لازم به ذکر است که داوطلبانی که دارای دیپلم فنی حرفه ای و کاردانش مجاز به ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور نمی باشند، مگر داوطلبانی که دارای مدرک کاردانی باشند.

در صورت نیاز به مشاوره و یا هرگونه سوال، می توانید با مشاوران مرکز اکسینا تماس حاصل فرمایید. مشاوران این مرکز در روزهای تعطیل نیز آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور نور آباد دلفان ۹۸
لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور نور آباد دلفان توسط مشاوران مرکز اکسینا به صورت جداگانه برای هر گروه تحصیلی (ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و زبان های خارجی) در این قسمت قرار داده شده است.داوطلبان می توانند بدون در نظر گرفتن رشته تحصیلی خود در هر کدام از رشته های گروه تحصیلی که تمایل داشته باشند ثبت نام نمایند.

رشته های بدون کنکور ریاضی پیام نور نور آباد دلفان
علوم کامپیوتر
مهندسی کامپیوتر
رشته های بدون کنکور علوم تجربی پیام نور نور آباد دلفان
علوم و مهندسی محیط زیست
شیمی محض
رشته های بدون کنکور علوم انسانی پیام نور نور آباد دلفان
اقتصاد
برنامه ریزی اجتماعی و تعاون
جامعه شناسی
جغرافیا
روانشناسی
حقوق
حسابداری
زبان و ادبیات فارسی
علوم سیاسی
علوم تربیتی
علوم قرآن و حدیث
علوم ورزشی
فقه و مبانی حقوق اسلامی
مدیریت صنعتی
گردشگری
لازم به ذکر است آخرین خبرها و اطلاعات مربوط به ثبت نام رشته های بدون آزمون توسط مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی اکسینا در کانال تلگرام بدون کنکور قرار داده میشود، بنابراین جهت کسب آخرین اطلاعات در کانال تلگرام بدون کنکور اکسینا عضو گردید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید