ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت

0
150

 

 

داوطلبان رشته های گروه علوم پزشکی در مقطع دکتری می بایست در آزمون دکتری وزارت بهداشت که با نظارت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور برگزار می گردد، شرکت نمایند. به دلیل تعدد تماس داوطلبان آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۹ با کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی اکسینا و طرح سوالاتی در رابطه با زمان و نحوه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۹ و شرایط ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۹ بر آن شدیم تا در این مطلب به طور اختصاصی به آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۹ بپردازیم. بنابراین مطالعه این مطلب به تمامی داوطلبان آزمون دکتری علوم پزشکی ۹۹ توصیه می گردد.

ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۹ در بازه زمانی مقرر از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور انجام خواهد شد.

ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۹
تمامی داوطلبان تحصیل در مقطع دکتری وزارت بهداشت ۹۹ اعم از داوطلبان دانشگاه های دولتی و شهریه پرداز می بایست در آزمون دکتری علوم پزشکی شرکت نمایند. جهت ثبت نام آزمون دکتری علوم پزشکی ۹۹ می بایست در بازه زمانی مقرر که متعاقبا اعلام خواهد شد، به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به نشانی sanjeshp.ir مراجعه نمایید و از منوی موجود در سمت راست صفحه گزینه “دکتری تخصصی Ph.D” را انتخاب و بر روی آن کلیک نمایید.

سپس در زیر منوی باز شده، مجددا گزینه “دکتری تخصصی Ph.D” را انتخاب و بر روی آن کلیک نمایید.

پس از کلیک بر روی گزینه مذکور، صفحه ای باز می شود که بایستی بر روی لینک مربوط به ثبت نام کلیک، هزینه ثبت نام را پرداخت و اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید و مراحل ثبت نام را تا انتها طی کنید. بدین ترتیب ثبت نام شما انجام خواهد شد. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر با کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی اکسینا تماس حاصل فرماید.

زمان ثبت نام آزمون دکتری علوم پزشکی ۹۹
در رابطه با زمان ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت لازم به ذکر است که ثبت نام هر ساله اواسط بهمن ماه انجام می شود. بنابراین به احتمال زیاد، ثبت نام آزمون دکتری ۹۹ نیز از اواسط بهمن ۹۸ آغاز و حدودا به مدت یک هفته ادامه یابد. البته در حال حاضر زمان ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۹ به طور دقیق مشخص نشده است ولی به محض مشخص شدن، این مطلب بروزرسانی خواهد شد. ضمنا علاوه بر سایت اکسینا از طریق عضویت در کانال تلگرام دکتری نیز می توانید پیگیر آخرین اخبار مربوطه باشید.

شرایط ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۹
اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان تصریح شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
عدم عضویت در گروه ها و سازمان هایی که مخالف جمهوری اسلامی ایران می باشند و عدم هواداری از آن ها
داوطلب هنگام ثبت نام می بایست مقطع قبلی خود (کارشناسی ارشد و یا دکتری حرفه ای) را به اتمام رسانده باشد و یا تا تاریخ ۹۹/۶/۳۱ ارغ التحصیل گردد. در غیر این صورت چنانچه در آرمون شرکت و قبول نهایی اعلام گرددآ از آزمون سال ۱۴۰۰ محروم خواهد شد.
داوطلب می بایست یکی از مدارک زبان MHLE ، MSRT ، TOEFL ، IELTS ، TOLIMO ، MELAB را با حداقل نمره قابل قبول تا زمان ثبت نام ارائه نماید.
دارندگان مدارک معادل کارشناسی ارشد مجاز به شرکت در آزمون نخواهند بود.
هر داوطلب ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت، می تواند حداکثر در ۲ رشته یا ۲ مجموعه ثبت نام نماید.
داوطلبی که در حال گذراندن طرح نیروی انسانی می باشد، می تواند در آزمون ثبت نام نماید و پس از پذیرش در یکی از دانشگاه ها، اقدامات لازم را جهت اخذ مرخصی انجام و پس از پایان تحصیلات، طرح خود را ادامه دهد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید