ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹ – ۱۴۰۰

0
62

عنوان آزمون ورودی مدارس تیزهوشان پایه هفتم طی سال های اخیر به آزمون سنجش هوش و استعداد تیزهوشان تغییر یافته است. به دلیل سطح کیفی مدارس تیزهوشان، خانواده های بسیاری تمایل دارند پس از اتمام دوره تحصیل مقطع ابتدایی، فرزندانشان در مدارس تیزهوشان ادامه تحصیل دهند. بنابراین تعداد بسیار زیادی از دانش آموزان سراسر کشور در آزمون سنجش هوش و استعداد تیزهوشان ششم به هفتم با یکدیگر به رقابت می پردازند. از این رو قصد داریم در این مطلب به طور مفصل به موضوع ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹ – ۱۴۰۰ بپردازیم. بنابراین پیشنهاد می شود تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید تا اطلاعات لازم را در رابطه با زمان و نحوه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم کسب نمایید.

یکی از مهم ترین شروط ثبت نام، کسب ارزشیابی خیلی خوب در تمامی دروس پایه پنجم و ششم و یا حداکثر کسب ارزشیابی خوب در یکی از دروس از مجموعه درس های پایه پنجم و ششم ابتدایی می باشد.
ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹ – ۱۴۰۰
جهت ثبت نام ثبت نام آزمون سنجش هوش و استعداد تیزهوشان ششم به هفتم بایستی در زمان مقرر که متعاقبا اعلام خواهد شد، به سایت hoosh.medu.ir مراجعه نمایید. سپس در فیلدهای مشخص شده در تصویر زیر، کد ملی و رمز ورود همگام را وارد نمایید.

پس از ورود به سامانه در قسمتی که از شما خواسته شده نقش خود را انتخاب کنید، بایستی عنوان “دانش آموز” و در قسمتی که از شما خواسته شده است عنوان سازمان را وارد کنید، بایستی “نام مدرسه محل تحصیل دانش آموز” را وارد نمایید. سپس با کلیک بر روی گزینه “تایید” فرم ثبت نام برای شما نمایش داده خواهد شد که می بایست اطلاعات خواسته شده را به طور کامل و صحیح وارد نمایید.

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹ – ۱۴۰۰
در رابطه با زمان ثبت نام آزمون سنجش هوش و استعداد تیزهوشان ششم به هفتم لازم به ذکر است که ثبت نام هر ساله معمولا اواسط اردیبهشت ماه انجام می شود. ثبت نام آزمون ورودی سال تحصیلی ۹۹ – ۹۸ نیز در بازه زمانی از ۹۸/۲/۱۶ الی ۹۸/۲/۲۳ انجام شد. بنابراین به احتمال زیاد زمان ثبت نام آزمون ششم به هفتم ۹۹ – ۱۴۰۰ نیز اواسط اردیبهشت ۹۹ خواهد بود. البته در حال حاضر تاریخ دقیق ثبت نام مشخص نشده است. به محض مشخص شدن تاریخ دقیق، این مطلب بروزرسانی خواهد شد. ضمنا آخرین اخبار مربوط به آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰ از طریق کانال تلگرام تیزهوشان نیز اطلاع رسانی می گردد. بنابراین پیشنهاد می شود در عضو کانال تلگرام تیزهوشان شوید.

شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم
۱٫ دانش اموز باید دارای تابعیت ایرانی باشد. (البته دانش آموزان خارجی نیز تحت شرایطی می توانند در این آزمون ثبت نام نمایند.)
۲٫ دانش آموز بایستی هنگام ثبت نام در پایه ششم ابتدایی مشغول به تحصیل باشد.
۳٫ کسب ارزشیابی خیلی خوب در تمامی دروس پایه پنجم و ششم و یا حداکثر کسب ارزشیابی خوب در یکی از دروس از مجموعه درس های پایه پنجم و ششم ابتدایی

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید