ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی همدان ۹۸ – ۹۹

0
54

داوطلبان رشته های تاسیسات مکانیکی، شبکه و نرم افزار، نقشه کشی معماری، تربیت بدنی، گرافیک، مکانیک خودرو، الکتروتکنیک، صنایع غذایی و حسابداری برای ورود به مقطع کاردانی فنی حرفه ای می بایست در کنکور کاردانی فنی حرفه ای رشته های مذکور شرکت نمایند. ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای ۹۸ در بازه زمانی ۱۹ الی ۲۳ خرداد ماه انجام شد. از آن جا که فرصت زیادی تا زمان برگزاری کنکور کاردانی فنی حرفه ای ۹۸ باقی نمانده است، لازم دانستیم در این مطلب به زمان و نحوه دریافت و چگونگی رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی فنی حرفه ای ۹۸ بپردازیم. چرا که همراه داشتن کارت ورود به جلسه در روز برگزاری آزمون الزامی می باشد و از ورود داوطلبان فاقد کارت به محل برگزاری آزمون جلوگیری خواهد شد.

در زمان حضور در جلسه آزمون، همراه داشتن پرينت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و يا اصل شناسنامه عكس دار الزامی است.

کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی فنی حرفه ای ۹۸
همانطور که در ابتدای مطلب اشاره شد زمان برگزاری کنکور کاردانی فنی حرفه ای ۹۸ روز جمعه ۱۱ مرداد ماه است و همراه داشتن کارت ورود به جلسه الزامی می باشد. زمان انتشار کارت ۹۸/۵/۸ می باشد و شما می توانید از تاریخ مذکور لغایت ۹۸/۵/۱۱ با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به دریافت کارت خود اقدام نمایید. برای این کار پس از ورود به سایت سنجش ابتدا بر روی گزینه “کاردانی فنی حرفه ای” موجود در منوی سمت راست صفحه کلیک کنید.

سپس در صفحه ای که باز می شود بر روی گزینه مربوط به “دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کاردانی فنی حرفه ای سال ۹۸” کلیک کنید. در نهایت دو روش جهت مشاهده و پرینت کارت پیش روی شما قرار خواهد گرفت. در روش اول با وارد کردن شماره پرونده و کد رهگیری و در روش دوم با وارد کردن نام و نام خانوادگی، سال تولد و شماره ملی دریافت کارت برای شما امکان پذیر خواهد شد. چنانچه در هر دریافت کارت خود با مشکلی مواجه شدید، با کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی اکسینا تماس حاصل فرمایید.

رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی فنی حرفه ای
ممکن است هنگام دریافت کارت ورود به جلسه خود متوجه وجود مغایرت هایی در اطلاعات مندرج بر روی کارت خود شوید. در این صورت حتما قبل از زمان برگزاری آزمون کاردانی فنی حرفه ای به باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه مراجعه و نسبت به رفع نقص کارت خود اقدام نمایید. چنانچه مغایرت در اطلاعاتی همچون نام و خانوادگی، نام، سال تولد، شماره شناسنامه، شماره ملی، کد چهار رقمی رايانهاي ديپلم، رشته تحصیلی، استان محل اخذ ديپلم، معدل کل ديپلم، تاريخ اخذ مدرک ديپلم و کد و عنوان رشته محلهای انتخابی کارت شرکت در آزمون بود نهایتا یا ۱۱ مرداد ماه به سایت سنجش مراجعه کرده و با ورود به قسمت ویرایش اطلاعات اقدام به اصلاح اطلاعات خود نمایید و چنانچه مغایرت در اطلاعاتی همچون جنس، دين، معلولیت و زبان امتحانی مشاهده کردید، روز پنجشنبه در ۱۰ مرداد در ساعات ۸ صبح الی ۱۲ ظهر و از ساعت ۱۴ الی ۱۸ بعدازظهر به نماينده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوطه مراجعه نمایند. چنانچه داوطلبانی در بند ۱۷( کدرشته محلهاي انتخابی( کارت شرکت در آزمون خود، کدرشتهاي را بصورت منفی «-» مشاهده نمودند به منزله عدم رعايت شرايط در آن کدرشته میباشد و الزم است اين دسته از داوطلبان با مراجعه به پايگاه اطلاع رسانی اين سازمان (قسمت ويرايش اطلاعات) نسبت به اصلاح کدرشته محل هاي انتخابی خود براساس ضوابط دفترچه راهنما اقدام نمايند. آدرس باجه های رفع نقص در انتهای فایل پی دی اف زیر درج گردیده است.

“جهت اطلاع از آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی فنی حرفه ای کلیک کنید.”

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید