زمان اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری

0
105

 

 

پس از برگزاری کنکور سراسری نوبت به مرحله حساس اعلام نتایج کنکور می رسد. در واقع حساسیت اعلام نتایج کنکور سراسری به دلیل اعلام اسامی افراد مجاز به انتخاب رشته می باشد. هر ساله داوطلبان کنکور سراسری پس از زمان برگزاری کنکور سراسری جهت کسب اطلاعات لازم در رابطه با تاریخ و نحوه انتشار نتایج کنکور سراسری با کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی کنکور اکسینا تماس می گیرند. از این رو لازم دانستیم مطلبی را به زمان و نحوه مشاهده نتایج کنکور سراسری ۹۹ اختصاص دهیم، تا با اطلاع رسانی به موقع، تا حدی از استرس داوطلبان پس از برگزاری کنکور ۹۹ کاسته شود. در این رابطه لازم به توضیح است که چون تاریخ برگزاری کنکور سراسری ۹۹ تیر ماه سال ۱۳۹۹ خواهد بود و حدودا ۴ الی ۶ هفته جهت انتشار نتایج کنکور سراسری زمان لازم است، بنابراین زمان اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری ۹۹ اواسط مرداد ماه خواهد بود. البته در حال حاضر تاریخ دقیق اعلام نتایج کنکور سراسری ۹۹ مشخص نشده است. به محض مشخص شدن، این مطلب بروزرسانی خواهد شد. ضمنا با عضویت در کانال تلگرام کنکور نیز می توانید پیگیر تاریخ دقیق اعلام نتایج کنکور ۹۹ باشید.

نحوه مشاهده نتایج کنکور سراسری

جهت مشاهده نتایج اولیه کنکور ۹۹ می بایست در زمان مقرر که متعاقبا اعلام خواهد شد به سایت سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایید. پس از ورود به سایت از منوی سمت راست صفحه گزینه “سراسری” را انتخاب و بر روی آن کلیک کنید.

سپس در صفحه باز شده بر روی گزینه “کارنامه اعلام نتایج مرحله اول آزمون سراسری سال ۱۳۹۹” کلیک نمایید. سپس صفحه ای همچون صفحه زیر یش روی شما قرار می گیرد که سه روش را جهت مشاهده کارنامه پیش روی شما قرار می دهد.

به انتخاب خود می توانید یکی از روش ها را برگزیده و کارنامه خود را مشاهده نمایید. چنانچه هنگام مشاهده نتایج با مشکلی مواجه شدید، با کارشناسان مرکز اکسینا تماس بگیرید. کارشناسان مرکز راهنمایی های لازم را انجام خواهند داد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید