زمان تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

0
26

پس از اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۸ مشخص گردید که برخی از داوطلبان در هیچ یک از کد رشته محل های انتخابی خود پذیرفته نشده اند، برخی نیز از رشته محل قبولی خود رضایت کافی را ندارند. این دسته از داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد ۹۹ طی تماس با کارشناسان مربوطه در بخش مشاوره تحصیلی تلفنی اکسینا خواستار اطلاع از برگزاری یا عدم برگزاری تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت در سال ۹۸ هستند. در پاسخ به این دسته از داوطلبان لازم به ذکر است که طبق اطلاعیه مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور، امسال تکمیل ظرفیت برای مقطع کارشناسی ارشد انجام خواهد شد و زمان آن، از ساعت ۱۴ روز یکشنبه مورخ ۹۸/۷/۱۴ لغایت ساعت ۱۶ روز سه شنبه ۹۸/۷/۱۶ اعلام شده است. لازم به توضیح است که تمامی افراد اعم از قبولی یا مردودی که در مرحله نخست اعلام نتایج، مجاز به انتخاب رشته شده بودند، مجاز به شرکت در تکمیل ظرفیت خواهند بود.

نکات مهم در رابطه با تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

افرادی که در مرحله نخست انتخاب رشته، پذیرفته شده و در تکمیل ظرفیت شرکت نمایند، در صورت قبولی، پذیرش اولیه آن ها لغو خواهد شد.
دانشگاه های محل پذیرش اولیه موظف هستند، چنانچه پذیرفته شدگان قبلی در طی مراحل تکمیل ظرفیت در دانشگاه دیگری پذیرش شوند، تسهیلات آموزشی لازم برای انتقال به محل پذیرش جدید را فراهم آورند و با جابه جایی داوطلبان مخالفت ننمایند.
افرادی که در کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۹ در دوره های رایگان پذیرفته شده اند، حتی اگر ثبت نام ننمایند و یا انصراف دهند، مجاز به شرکت در آزمون سال ۹۹ نخواهند بود و مشمول محرومیت یکساله خواهندش شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید