زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰

0
110

 

مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی در ایران نسبت به سایر مدارس از امکانات آموزشی و سطح علمی بیشتری برخوردار هستند و این موضوع باعث شده تا هر ساله دانش آموزان بسیاری جهت ورود به این مدارس با یکدیگر به رقابت بپردازند. آزمون ورودی مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی به صورت هماهنگ و سراسری برگزار می شود. به دلیل تماس های مکرر خانواده ها و دانش آموزان بسیاری با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی اکسیناجهت اطلاع از تاریخ ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم و زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۹۹ – ۱۴۰۰ بر آن شدیم تا در این مطلب پاسخگوی سوالات دانش آموزان داوطلب شرکت در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان باشیم.

ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹ – ۱۴۰۰
آزمون ورودی مدارس تیزهوشان ششم به هفتم یا همان آزمون سنجش هوش و استعداد تیزهوشان معمولا هر ساله اواخر خرداد ماه برگزار می شود. ثبت نام نیز سال گذشته در بازه زمانی ۹۸/۲/۱۶ الی ۹۸/۶/۲۳ انجام شد. بنابراین به احتمال زیاد ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹ – ۱۴۰۰ نیز نیمه دوم اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹ خواهد بود. البته در حال حاضر تاریخ ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم به طور دقیق مشخص نشده است. به محض مشخص شدن، این مطلب بروزرسانی خواهد شد. ضمنا علاوه بر سایت با عضویت در کانال تلگرام تیزهوشان نیز می توانید پیگیر تاریخ ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹ – ۱۴۰۰ باشید.

ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۹۹ – ۱۴۰۰
ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۹۹ – ۱۴۰۰ نیز به احتمال زیاد همچون روال سال گذشته از اواسط فروردین سال ۱۳۹۹ آغاز خواهد شد. البته از آن جا که فعلا دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم منتشر نشده است، بنابراین تاریخ دقیق شروع ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۹۹ – ۱۴۰۰ مشخص نشده است. به محض مشخص شدن، این مطلب بروزرسانی خواهد شد. آخرین اخبار مربوط به آزمون تیزهوشان از طریق کانال تلگرام تیزهوشان نیز اطلاع رسانی می گزدد بنابراین با عضویت در کانال تلگرام تیزهوشان جریان آخرین اخبار مربوطه قرار خواهید گرفت.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید