زمان ثبت نام آزمون دستیاری پزشکی ۹۹

0
565

دانشجویان رشته پزشکی پس از پشت سر گذاشتن دوره عمومی جهت اخذ تخصص در رشته مورد علاقه خود در آزمون دستیاری تخصصی پزشکی که تحت نظارت مرکز سنجش آموزش پزشکی برگزار می گردد، شرکت می کنند. در واقع داوطلبان پس از شرکت و پذیرش در این آزمون مجوز تحصیل در دوره تخصص را می گیرند. طول دوره تخصص یا به اصطلاح دانشجویان پزشکی طول دوره رزیدنتی، حداقل ۴ سال است. در طول دوره تحصیل در دوره تخصص، دانشجو تمام آموزش های تخصصی رشته مورد علاقه خود را فرا خواهد گرفت. از آن جا که داوطلبان بسیاری در تماس با کارشناسان بخش مشاوره تحصیلی تلفنی مرکز اکسیناخواستار اطلاع از تاریخ ثبت نام آزمون دستیاری پزشکی سال ۹۹ هستند، لازم به ذکر است که ثبت نام این آزمون هر ساله اواسط آذر ماه آغاز و معمولا تا اواخر آذر ماه ادامه می یابد. البته در حال حاضر تاریخ دقیق ثبت نام آزمون دستیاری تخصصی پزشکی ۹۹ مشخص نشده است. به محض مشخص شدن تاریخ دقیق، این مطلب بروزرسانی خواهد شد. ضمنا لازم به ذکر است که علاوه بر سایت اکسینااز طریق کانال تلگرام اکسینانیز اطلاع رسانی های لازم را انجام خواهیم داد. بنابراین پیشنهاد می شود با عضویت در کانال مذکور، پیگیر آخرین اخبار مربوطه باشید.

سایت ثبت نام آزمون دستیاری تخصصی پزشکی
جهت ثبت نام آزمون دستیاری پزشکی می بایست در بازه زمانی مقرر به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir مراجعه نمایید. سپس بر روی گزینه “تخصصی و فوق تخصصی پزشکی” موجود در منوی سمت راست صفحه کلیک کنید.

سپس از زیر منوی باز شده بر روی گزینه “دستیاری تخصصی پزشکی” کلیک نمایید.

سپس در صفحه ای که پیش روی شما قرار می گیرد، لینک مربوط به ثبت نام آزمون دستیاری پزشکی را انتخاب و بر روی آن کلیک نمایید و در نهایت با وارد کردن اطلاعات خواسته شده فرم ثبت نام را تکمیل کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید