زمان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹ – ۱۴۰۰

0
171

 

 

اکثر دانش آموزن پایه ششم پس از اتمام دوره ابتدایی، علاقمند به گذراندن دوره اول متوسطه در مدارس تیزهوشان هستند. چرا که کیفیت و امکانات آموزشی مدارس تیزهوشان بیش از سایر مدارس موجود در کشور می باشد. از این رو هر ساله تعداد بسیار زیادی از دانش آموزان سراسر کشور در آزمون سنجش هوش و استعداد تیزهوشان ششم به هفتم با یکدیگر به رقابت می پردازند. دانش آموزان در تماس با مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی اکسینا پیگیر تاریخ ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹ – ۱۴۰۰ هستند. در این رابطه لازم به ذکر است که هر ساله ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم از اواسط مرداد ماه آغاز و حدودا به مدت یک هفته ادامه می یابد. بنابراین احتمال می رود ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹ – ۱۴۰۰ از نیمه دوم اردیبشهت ماه سال ۱۳۹۹ آغاز گردد. البته در حال حاضر تاریخ دقیق ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹ – ۱۴۰۰ مشخص نشده است، به محض مشخص شدن تاریخ دقیق، این مطلب بروزرسانی خواهد شد. ضمنا آخرین اخبار و اطلاعیه های آزمون تیزهوشان ششم به هفتم از طریق کانال تلگرام تیزهوشان اطلاع رسانی می گردد. بنابراین پیشنهاد می کنیم جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون تیزهوشان در کانال تلگرام تیزهوشان عضو شوید.

شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

۱٫ دانش اموز باید دارای تابعیت ایرانی باشد. (البته دانش آموزان خارجی نیز تحت شرایطی می توانند در این آزمون ثبت نام نمایند.)
۲٫ دانش آموز بایستی هنگام ثبت نام در پایه ششم ابتدایی مشغول به تحصیل باشد.
۳٫ کسب ارزشیابی خیلی خوب در تمامی دروس پایه پنجم و ششم و یا حداکثر کسب ارزشیابی خوب در یکی از دروس از مجموعه درس های پایه پنجم و ششم ابتدایی

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید