کارت ورود به جلسه آزمون دکتری ۹۹

0
102
هر سال ثبت نام آزمون دکتری اوایل آذر ماه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور انجام می گیرد. زمان برگزاری آزمون دکتری ۹۹ نیز همچون روال سال های گذشته، اوایل اسفند ماه (۱۳۹۸) خواهد بود. یکی از نکات مهمی که داوطلبان آزمون دکتری ۹۹ می بایست به آن توجه نمایند، دریافت به موقع کارت ورود به جلسه آزمون دکتری ۹۹ است. اهمیت دریافت کارت ورود به جلسه به دلیل درج اطلاعات مهمی همچون نام و نام خانوادگی، عکس داوطلب، رشته امتحانی، شماره داوطلبی و … است. ضمنا از ورود داوطلبان فاقد کارت ورود به جلسه به محل برگزاری آزمون جلوگیری خواهد شد. به همین دلیل تصمیم گرفتیم در این مطلب به زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری ۹۹ و همچین رفع نقص احتمالی کارت ورود به جلسه بپردازیم. بنابراین مطالعه این مطلب به تمامی داوطلبان آزمون دکتری سراسری ۹۹ پیشنهاد می گردد.
کدستان
به دلیل ادغام آزمون دکتری سراسری و دانشگاه آزاد، یک کارت برای داوطلبان آزمون صادر خواهد شد.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری ۹۹

جهت دریافت کارت می بایست در زمان مقرر که متعاقبا اعلام خواهد شد، به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایید. سپس بر روی گزینه “دکتری تخصصی” موجود در منوی سمت راست صفحه کلیک نمایید.
سپس در صفحه جدید، بر روی لینک “کارت شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری PHD (نیمه متمرکز) ۱۳۹۹” کلیک نمایید. پس از کلیک بر روی لینک مذکور، صفحه ای پیش روی شما قرار می گیرد که در آن چهار روش جهت مشاهده نتایج در اختیار شما قرار داده شده است.
در روش اول، شما با وارد کردن شماره پرونده و شماره سریالی که هنگام ثبت نام دریافت کرده اید می توانید کارت ورود به جلسه خود را مشاهده و دریافت نمایید.
 در روش دوم با وارد کردن شماره پرونده و کد پیگیری که هنگام ثبت نام دریافت کرده اید، امکان مشاهده و دریافت کارت ورود به جلسه خود را خواهید داشت.
 در روش سوم با وارد کردن کدملی و شماره پرونده ای که هنگام ثبت نام دریافت کرده اید، می توانید کارت ورود به جلسه خود را مشاده و دریافت نمایید.
در روش چهارم مشاهده و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری ۹۹ شما با وارد کردن شماره داوطلبی و همچنین شماره پرونده ای که به هنگام ثبت نام دریافت کرده اید، امکان پذیر خواهد بود.
چنانچه در هر یک از مراحل مشاهده و دریافت کارت با مشکلی مواجه شدید، کارشناسان ما در مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی اکسینا تماس حاصل فرمایید تا مشاوران مرکز، راهنمایی های لازم را انجام دهند.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری ۹۹

همانطور که در ابتدای مطلب اشاره شد، زمان برگزاری آزمون دکتری ۹۹ اوایل اسفند ۱۳۹۸ خواهد بود. بنابراین طبق روال سال های گذشته، کارت آزمون چند روز قبل از برگزاری آزمون دکتری از طریق اسیت سنجش منتشر خواهد شد. البته در حال حاضر تاریخ دقیق انتشار کارت ورود به جلسه آزمون دکتری ۹۹ مشخص نشده است ولی به محض اطلاع، این مطلب بروزرسانی خواهد شد. ضمنا لازم به ذکر است که علاوه بر سایت اکسینا از طریق عضویت در کانال تلگرام دکتری نیز می توانید پیگیر آخرین اخبار آزمون دکتری ۹۹ باشید.

رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون دکتری ۹۸

هر ساله برخی از داوطلبان به دلایلی همچون خطای داوطلب هنگام ثبت نام و یا خطای سیستماتیک، با اشکالاتی بر روی کارت ورود به جلسه خود مواجه می شوند. مثلا ممکن است نام، نام خانوادگی، عکس داوطلب، نوع و میزان سهمیه و … به اشتباه بر روی کارت داوطلب درج شده باشد. چنانچه شما نیز هنگام دریافت کارت با چنین مشکلی مواجه شدید به باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون دکتری ۹۹ مراجعه و نسبت به رفع نواقص موجود اقدام نمایید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید